Biatlhon

Viessmann – generální partner českého biatlonu

Žlutý trikot - výsledky 2016/2017

VÝSLEDKY V JEDNOTLIVÝCH KATEGORIÍCH SEZÓNA 2017/18

 

Dorostenky A

 

1. Agáta Svobodová (SKP Kornspitz) - 518,36 bodů

2. Gabriela Masaříková (SKP Kornspitz) - 510,36 bodů

3. Zuzana Doležalová (SK NMNM) - 502,97 bodů

 

Dorostenci A

 

1. Miloš Pokorný (Jilemnice) - 510,46 bodů

2. Jáchym Kaplan (SK NMNM) - 502,41 bodů

3. Jakub Kudrnáč (Jilemnice) - 492,81 bodů

 

Dorostenky B

 

1. Tereza Voborníková (Jilemnice) - 520 bodů

2. Veronika Macková (SK NMNM) - 492,36 bodů

3. Karolína Dusilová (SKP Kornspitz) - 491,31 bodů

 

Dorostenci B

 

1. Jonáš Mareček (SK NMNM) - 517,89 bodů

2. Jakub Kocián (Jilemnice) - 512,64 bodů

3. Ondřej Mánek (SKS Vimperk) - 509, 45 bodů

 

více zde: https://evidence.biatlon.cz/#/soutez/jednotlivci/20180

 

3. ČP v biatlonu - Harrachov - 3.- 4. 2. 2018
Výsledková listina - Dorostenci A
Vytrvalostní závod

1. Kudrnáč Jakub
2. Mikšík Matěj
3. Martínek Aleš 


Výsledková listina - Dorostenky A
Vytrvalostní závod

1. Masaříková Gabriela
2. Grossmannová Tereza  
3. Benešová Tereza  


Výsledková listina - Dorostenci B
Vytrvalostní závod

1. Mánek Ondřej
2. Dubský Jan
3. Valíček Robert 


Výsledková listina - Dorostenky B
Vytrvalostní závod

1. Macková Veronika
2. Bergerová Magdalena  
3. Dusilová Karolína 


Výsledková listina - Dorostenci A
Sprint

1. Babánek Adam
2.  Pokorný Miloš
3.  Kaplan Jáchym  

Výsledková listina - Dorostenky A
Sprint

1. Masaříková Gabriela
2. Elicerová Kateřina
3. Kašparová Michaela
 

Výsledková listina - Dorostenci B
Sprint

1. Kánský Petr
2. Mareček Jonáš
3. Dubský Jan

Výsledková listina - Dorostenky B
Sprint

1. Žitná Tereza
2. Macková Veronika
3. Dusilová Karolína 


 

 

2. ČP v biatlonu - Jablonec nad Nisou - 13.- 14.1.2018
Výsledková listina - Dorostenci A
Sprint

1. Pokorný Miloš
2.  Kudrnáč Jakub
3.  Abrahám Luděk

Výsledková listina - Dorostenky A
Sprint

1. Svobodová Agáta
2. Masaříková Gabriela
3. Elicerová Kateřina 


 

Výsledková listina - Dorostenci B
Sprint

1. Mareček Jonáš
2. Kocián Jakub
3. Kánský Petr

Výsledková listina - Dorostenky B
Sprint

1. Voborníková Tereza
2. Dusilová Karolína
3. Macková Veronika 


 

1. ČP v biatlonu - Nové Město na Moravě - 29.- 30.12.2017
Výsledková listina - Dorostenci A
Sprint

1. Pokorný Miloš
2.  Kaplan Jáchym
3.  Abrahám Luděk

Výsledková listina - Dorostenky A
Sprint

1. Svobodová Agáta
2. Doležalová Zuzana
3. Grossmannová Tereza

Výsledková listina - Dorostenci B
Sprint

1. Mikyska Tomáš
2. Mareček Jonáš
3. Mánek Ondřej

Výsledková listina - Dorostenky B
Sprint

1. Chlupová Adéla
2. Dusilová Karolína
3. Křižovičová Martina

Výsledková listina - Dorostenky A
Závod s hromadným startem

1.  Grossmannová Tereza
2.  Benešová Tereza
3.  Svobodová Agáta

Výsledková listina - Dorostenky B
Závod s hromadným startem

1. Voborníková Tereza
2. Bergerová Magdalena
3. Žitná Tereza

Výsledková listina - Dorostenci A
Závod s hromadným startem

1. Kaplan Jáchym
2. Pokorný Miloš
3. Lušovský Jan

Výsledková listina - Dorostenci B
Závod s hromadným startem

1. Kocián Jakub


2. Mikyska Tomáš
3. Kánský Petr





 

 

 

VÝSLEDKY V JEDNOTLIVÝCH KATEGORIÍCH SEZÓNA 2016/17

 

Dorostenky A

1. Renáta Trejbalová (Jilemnice) – 510,74 bodů

2. Bára Babánková (SK NMNM) – 502,30

3. Tereza Jandová (SKP Kornspitz) – 498,88

 

Dorostenci A

1. Ondřej Mánek (SKS Vimperk) – 513,01

2. Jonáš Mareček (SK NMNM) – 511,58

3. Štěpán Machač (SKP Kornspitz) – 496,39

 

Dorostenky B

1. Eliška Teplá (SK NMNM) – 514,48

2. Petra Suchá (SKP Kornspitz) – 505,10

3. Kateřina Luxemburgová (SKP Kornspitz) – 500,58

 

Dorostenci B

1. Mikuláš Karlík (KB Letohrad) – 518,82

2. Vítězslav Hornig (Jilemnice) – 517,62

3. Václav Červenka (SK NMNM) – 517,30

 

více zde: http://www.biatlon.cz/dorostenecti-drzitele-zlutych-trikotu-budou-dekorovani-pri-vyhlaseni-biatlonisty-roku/ 

 

PRŮBĚŽNÉ VÝSLEDKY ZDE

započteno max. 5 závodů

 

 

 

Pořadí Dorostenci A                 Pořadí Dorostenky A
1.

Mánek Ondřej

  1.

Trejbalová Renáta

2.

Mareček Jonáš

  2.

Babánková Bára

3.

Machač Štěpán

  3.

Jandová Tereza

 

 

 

Pořadí Dorostenci B                 Pořadí Dorostenky B
1.            

Karlík Mukuláš

                      1.               

Teplá Eliška

2.

Hornig Vítezslav

  2.

Suchá Petra

 

3.

Červenka Václav

  3.

Luxemburgová Kateřina

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MISTROVSTVÍ ČR – VÝSLEDKOVÁ LISTINA

ŠTAFETOVÝ ZÁVOD MIX DVOJIC

 

 

Místo konání: Mové Město na Moravě

Datum: 3.3.2017

 

Pořadí                      
1.

KB Letohrad 7 

- Gallová Veronika, Mikyska Tomáš
2. SK NMNM 1 - Teplá Eliška,

Červenka Václav

3.

KB Jilemnice 1

- Trejbalová Renáta, Hornig Vítězslav

 

podrobné výsledky zde: http://www.biatlon.cz/wp-content/uploads/20170-17-vysl-1.pdf

 

 

MISTROVSTVÍ ČR – VÝSLEDKOVÁ LISTINA

SPRINT

 

Místo konání: Mové Město na Moravě

Datum: 4.3.2017

 

Pořadí Dorostenci A                 Pořadí Dorostenky A
1.

Mareček Jonáš

  1.

Bergerová Magdalena

2.

Mánek Ondřej

  2.

Trejbalová Renáta

3.

Žváček Vladimír

  3.

Křižovičová Martina

 

podrobné výsledky zde: http://www.biatlon.cz/vysledky-81/zavod/mistrovstvi-cr-vysledkova-listina-8/

 

 

MISTROVSTVÍ ČR – VÝSLEDKOVÁ LISTINA

STÍHACÍ ZÁVOD 5s int.

 

Místo konání: Mové Město na Moravě

Datum: 5.3.2017

 

Pořadí Dorostenci A                 Pořadí Dorostenky A
1.

Mánek Ondřej

  1.

Trejbalová Renáta

2.

Mareček Jonáš

  2.

Bergerová Magdalena

3.

Žváček Vladimír

  3.

Křižovičová Martina

 

podrobné výsledky zde: http://www.biatlon.cz/vysledky-81/zavod/mistrovstvi-cr-vysledkova-listina-9/

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

3. ČP – VÝSLEDKOVÁ LISTINA

VYTRVALOSTNÍ ZÁVOD

 

 

Místo konání: Jablonec nad Nisou

Datum: 4.2.2017

 

Pořadí Dorostenci A                 Pořadí Dorostenky A
1.

Mareček Jonáš

  1.

Smrčková Natálie

2.

Mánek Ondřej

  2.

Trejbalová Renáta

3.

Machač Štěpán

  3.

Babánková Bára

 

podrobné výsledky zde: http://www.biatlon.cz/vysledky-81/zavod/3-cp-vysledkova-listina/

 

 

3. ČP – VÝSLEDKOVÁ LISTINA

SPRINT

 

Místo konání: Jablonec nad Nisou

Datum: 5.2.2017

 

Pořadí Dorostenci A                 Pořadí Dorostenky A
1.

Mánek Ondřej

  1.

Žitná Tereza

2.

Mareček Jonáš

  2.

Babánková Bára

3.

Žváček Vladimír

  3.

Bergerová Magdalena

 

podrobné výsledky zde: http://www.biatlon.cz/vysledky-81/zavod/3-cp-vysledkova-listina-2/

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

2. ČP – VÝSLEDKOVÁ LISTINA

SPRINT

 

 

Místo konání: Jablonec nad Nisou

Datum: 14.1.2017

 

Pořadí Dorostenci A                 Pořadí Dorostenky A
1.

Machač Štěpán

  1.

Babánková Bára

2.

Žváček Vladimír

  2.

Trejbalová Renáta

3.

Mareček Jonáš

  3.

Křižovičová Martina


podrobné výsledky zde: http://www.biatlon.cz/vysledky-81/zavod/2-cp-vysledkova-listina-2/

 

 

2. ČP – VÝSLEDKOVÁ LISTINA

STÍHACÍ ZÁVOD

 

Místo konání: Jablonec nad Nisou

Datum: 15.1.2017

 

Pořadí Dorostenci A                 Pořadí Dorostenky A
1.

Machač Štěpán

  1.

Jandová Tereza

2.

Mánek Ondřej

  2.

Babánková Bára

3.

Mareček Jonáš

  3.

Žitná Tereza

 

podrobné výsledky zde: http://www.biatlon.cz/vysledky-81/zavod/2-cp-vysledkova-listina-4/

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

1. ČP – VÝSLEDKOVÁ LISTINA

SPRINT

 

Místo konání: Nové Město na Moravě

Datum: 28.12.2016

 

Pořadí Dorostenci A                 Pořadí Dorostenky A
1.

Mareček Jonáš

  1.

Babánková Bára

2.

Mánek Ondřej

  2.

Mikulová Karolína

3.

Machač Štěpán

  3.

Šilarová Michaela

podrobné výsledky zde: http://www.biatlon.cz/vysledky-81/zavod/1-cp-vysledkova-listina/

 

 

1. ČP – VÝSLEDKOVÁ LISTINA

ZÁVOD S HROMADNÝM STARTEM

 

Místo konání: Nové Město na Moravě

Datum: 29.12.2016

 

Pořadí Dorostenci A                 Pořadí Dorostenky A
1.

Machač Štěpán

  1.

Jandová Tereza

2.

Mánek Ondřej

  2.

Hanušová Štěpánka

3.

Mareček Jonáš

  3.

Žitná Tereza

 

podrobné výsledky zde: http://www.biatlon.cz/vysledky-81/zavod/1-cp-vysledkova-listina-2/

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

SOUTĚŽ JEDNOTLIVCŮ – ZIMA 2016 

 

Pořadí     Jméno - Dorostenci A                            Pořadí      Jméno- Dorostenky A
1.

Mikyska Tomáš

  1.

Dusilová Karolína

2.

Němeček Josef

  2.

Macková Veronika

3.

Dubský Jan

  3.

Voborníková Tereza

4.

Gregor Tomáš

  4.

Chlupová Adéla

5.

Soukup Ondřej

  5.

Franzová Hana

6.

Tomášek Jiří

  6.

Gallová Veronika

7.

Kánský Petr

  7.

Možuchová Tereza

8.

Strnad Adam

  8.

Rolencová Vanessa

9.

Hermann Matěj

  9.

Hemplová Jindřiška

10.

Urban Matyáš

  10.

Nováčková Helena

11.

Macl Přemysl

  11.

Franzová Emma

12.

Chmelík Jiří

  12.

Baxová Amanda

13.

Zapletal Jakub

  13.

Bártová Valerie

14.

Svítil Robert

  14.

Schreierová Anna

15.

Švejda Jakub

  15.

Netušilová Natálie

16.

Hasman Ondřej

  16.

Trávníčková Veronika

17.

Štádler Miroslav

  17.

Heřmanská Dagmar

18.