Biatlhon

Viessmann – generální partner českého biatlonu

NOVINKY
25. 3. 2018

Napínavý souboj o velký křišťálový glóbus pro sebe posledním závodem rozhodla Mäkäräinenová

V předposledním díle Světového poháru v norském Oslu se Kaise Mäkäräinenové výsledkově nedařilo a zdálo se, že její naděje na zisk třetího celkového triumfu ve Světovém poháru jsou ztraceny v nenávratnu.

čtěte více zde
25. 3. 2018

Fourcade má glóbus i za masák, na stupních vítězů však tentokrát poprvé chyběl

V každém z individuálních mužských závodů letošní sezóny Světového poháru stál Martin Fourcade na stupních vítězů. Až v tom úplně posledním se mu to nepodařilo. Po čtyřech trestných okruzích bral tentokrát v závodě s hromadným startem až 19. místo-

24. 3. 2018

Kuzminová a Fourcade mají malé glóby ze stíhaček

Mužskou část stíhaček opanoval Francouz Fourcade, a obhájil tak celkové vítězství. Mezi ženami kralovala Finka Mäkäräinenová, ale i šesté místo Kuzminové stačilo i k celkovému vítězství ve stíhacích závodech.

23. 3. 2018

Sprint v Ťumeni vyhrála Domračevová, malý glóbus má však Kuzminová

Závěrečný sprint v žen v celé sezóně se stal kořistí Bělorusky Domračevové ale i 12. místo ovšem stačilo místní rodačce Anastasii Kuzminové, aby celkové hodnocení disciplíny ovládla právě ona.

22. 3. 2018

Fourcade nekompromisně opanoval závěrečný sprint, a zajistil si tak vítězství ve Světovém poháru!

Prvním závodem byl sprint mužů, po jehož konci se skloňovalo jediné jméno – Martin Fourcade. Francouzský biatlonový fenomén si totiž připsal nejen vítězství v závodě, ale také malý křišťálový glóbus.

18. 3. 2018

Václavík dotáhl českou štafetu do první desítky

Zatímco posledním letošním závodem pro české biatlonistky byl stíhací závod, českou mužskou derniérou byla štafeta na 4x 7,5 km.

18. 3. 2018

Ve svém posledním letošním závodě doběhla Vítková devátá

Vzhledem k protestní absenci českých biatlonistů na poslední štaci Světového poháru v ruské Ťumeni byl stíhací závod žen v Holmenkollenu posledním zavodem. Veronika Vítková předvedla skvělý výsledek.

17. 3. 2018

Českým biatlonistům po sprintu nevyšel ani stíhací závod

Ve sprintu díru do světa neudělali a ani stíhací závod nebyl lepší. Ondřej Moravec ani Michal Krčmář si nijak nepolepšili a obsadili 29. a 43. místo.

17. 3. 2018

Štafetový závod se Češkám nepovedl, zvítězily Francouzky

Ani ideální podmínky na trati nepomohly českým biatlonistkám vylepšit šesté místo ze štafetových závodů v Hochfilzenu a Ruhpoldingu. Po 2 trestných kolech naopak doběhly až třinácté.